2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA 

Premjera!
Interaktyvus spektaklis paaugliams

18:30 | Rugsėjo 14 d. (antradienis)

„2-osios Laiptinės Respublika“ – interaktyvus spektaklis paaugliams, pilietiškumo, bendruomeniškumo ir paauglystės virsmų temomis. Spektaklio pradžioje trys pagrindiniai jo veikėjai, tos pačios laiptinės kaimynai paaugliai: „moksliukė“ Elė, „mis populiarioji“ Deima bei nuo kompiuterinių žaidimų priklausomas Rėjus, susipykę su savo šeimomis, maištaudami nutaria čia, laiptinėje, įkurti savo nepriklausomą „2-iosios Laiptinės Respubliką“ ir tik nuo žiūrovų pasirinkimų priklausys kaip ši šalis gyvuos toliau.

Žiūrovai išgyvens ne tik valstybės sukūrimą, kilimą bei skilimą, beieškant teisingo kelio jai gyvuoti, bet ir susidurs su aktualiomis paauglystės problemomis: maištu, patyčiomis, populiarumo svarba, priklausomybe nuo technologijų ir socialinių tinklų, savęs, kaip asmenybės suvokimu, buvimo bendruomenės dalimi svarba.

Aktyvi valstybės simuliacija įtrauks žiūrovus dalyvauti, kurti naujas gyvenimo šioje valstybėje taisykles, kvestionuoti jau seniai nusistovėjusias. Spektaklio metu žiūrovai patirs politinių režimų kaitas, ieškos sprendimo būdų, bus skatinami išsakyti savo nuomonę.

Pjesės veikėjai supažindins žiūrovus su trimis valdymo režimais: demokratija, autokratija bei anarchija, leis pajusti kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus. Pjesė turi aiškią dramaturgiją bei įvykius, tačiau tik nuo žiūrovų sprendimų ir komandinio darbo priklausys, kaip vystysis spektaklio siužetas ir kokia bus jų valstybė. Jie rinks prezidentą ir kurs savo įstatymus, tačiau kiekvienas jų turės tam tikrą pasekmę (nuo potvynių iki ateivių invazijos). Šias pasekmes žiūrovai turės išspręsti kartu.

KŪRYBINĖ KOMANDA

Kauno miesto kamerinis teatras

Pjesės autorė : Irena Kunevičiūtė
Režisierė: Sigita Pikturnaitė
Aktoriai: Eglė Valadkevičiūtė, Indrė Vėlyvaitė, Skomantas Duoplys

Taip pat domintų

gyvuliai
GYVULIAI

Pjesės skaitymas | aut. Goda Simonaitytė

+
delasferos
DELASFEROS koncertas

Grupės “Delasferos” debiutinio albumo DEALSFERA pristatymas

+
1 (2)
ANTI

Spektaklis Storytelling'as

kissmas
KISSMAS

Spektaklis paaugliams

More