SKELBIAME 2024 M. FESTIVALIO „IŠEITIES TAŠKAS” ESKIZŲ KONKURSĄ

Kviečiame visus pradedančiuosius menininkus dalyvauti eskizų konkurse ir pristatyti savo kūrybą plačiajai auditorijai!

Spektaklių idėjų laukiame iki birželio 24 d. Teatro repertuarui tinkamiausioms idėjoms bus skirtas finansavimas ir pagalba kuriant eskizą, o konkurso nugalėtojams padėsime eskizą paversti pilnu spektakliu bei pristatyti jį Kauno miesto kamerinio teatro scenoje. 

Apie eskizų konkursą 

Norėdami ne tik skatinti jaunuosius menininkus, bet ir suteikti realią paramą įgyvendinant savo idėjas, tradiciškai skelbiame atvirą kvietimą jauniesiems scenos menų atstovams – siūlyti idėjas spektaklių, skirtų jaunajai auditorijai (14-29 m.) pastatymui.

Atsižvelgę į ekspertų nuomones, atrinksime 3-4 teatro repertuarui tinkamiausias idėjas ir skirsime iki 600 EUR finansavimą jų eskizų sukūrimui (iki 15 min), kurie bus pristatyti viešai 2024 m. festivalio „Išeities taškas” metu. Eskizų nugalėtojui bus suteikta galimybė sukurti pilną spektaklį, kuris bus įtrauktas į Kauno miesto kamerinio teatro repertuarą.

Sąlygos:

Eskizas turės būti įgyvendintas ir parodytas festivalio „Išeities taškas“ metu, 2024 m. rugsėjo mėnesį (parodymo data bus tikslinama ir derinama priklausomai nuo atrinktų dalyvių galimybių ir festivalio programos). 

  • Aplikuoti gali pradedantieji menininkai;
  • Projektas turi būti viešai nerodytas (ankstesniuose konkursuose parodyti eskizai gali dalyvauti šiame konkurse, jei jie dar ne rodyti viešai kaip pilni spektakliai);
  • Projektas turi būti skirtas jaunai auditorijai (14-29 m.) ir pritaikomas Kauno miesto kamerinio teatro erdvėms (nuoroda į teatro erdves https://www.kamerinisteatras.lt/erdves/ );
  • Raiškos priemonės neribojamos, tačiau jos turi būti pagrįstos ir įgyvendinamos.

Vertinimo kriterijai

Pagrindinis atrankos kriterijus – projekto/sumanymo kokybė. Kūrinys turi būti struktūriškas, išbaigtas, vientisas ir pagrįstas. Vertinamas kūrybinės komandos dydžio tikslingumas, formato pritaikomumas Kauno miesto kamerinio teatro erdvėms. Atsižvelgiama į parodymo kaštus, todėl dalyvių prašome pateikti projekto sąmatą, kuri turi būti tikslinga ir pagrįsta.

Užpildytos 2024 M. FESTIVALIO „IŠEITIES TAŠKAS” ESKIZŲ KONKURSAS anketos su prisegtais dokumentais (projekto paraiškos forma, pilno spektaklio sukūrimo sąmata ir teikėjo CV) laukiame iki 2024 m. birželio 24 d. (imtinai).

PROJEKTO PARAIŠKOS FORMA
PROJEKTO SĄMATA (pilno spektaklio sukūrimo)

Jei turite klausimų, rašykite el. p. vadyba@kamerinisteatras.lt, tel nr. +370 603 66 284. Su konkurso dalyviais ir nugalėtojais susisieksime asmeniškai iki liepos 8 d. 

KONKURSĄ IR FESTIVALĮ FINANSUOJA: Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LT