GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS I Klaipėdos jaunimo teatras  

Rež. Kirilas Glušajevas

18:00 | Rugsėjo 22 d. KMKT didžioji salė

Kada ir nuo ko prasideda paauglystė? Kada ir kodėl ji baigiasi? Ar 18-os sulaukęs žmogus jau yra suaugęs? O kada bus suaugęs? 

Ką daryti, jei esi suaugęs 13-os, o ką, jei savarankišku nesijauti nei sulaukęs 18-os, nei 30-ies?

Spektaklio dėmesio centre – šešiolikmečių kelias į trisdešimtmetį, paauglių į suaugusius žmones: kokius psichologinius, fiziologinius, socialinius pokyčius šiame etape išgyvena žmogus ir kokią įtaką suaugusiam žmogui daro jo paauglys aš”. 

Kūrybinio proceso metu spektaklio kūrėjai kalbino keliasdešimt įvairaus amžiaus žmonių ir ieškojo atsakymų į klausimą, kaip visi mes ir kiekvienas atskirai žengiame į ir iš paauglystės. Surinktuose interviu pasikartojančios temos originalioje spektaklio dramaturgijoje sujungtos su išskirtiniais kalbintų žmonių ir pačių aktorių gyvenimo momentais. Iš surinktų pasakojimų sulipdyti 6 skirtingi personažai susitiks spektaklio erdvėje tam, kad dar kartą pabūtų savo paauglystėje, o gal, kad iš jos pagaliau išžengtų.

EN

When and from what does adolescence begin? When and why does it end?
Is an 18-year-old already an adult? And when will he be an adult?
What to do if you are an adult at 13, and what if you don’t feel independent either at 18 or 30?

The focus of the performance is on the path of sixteen-year-olds to thirty, teenagers to adults: what psychological, physiological, social changes a person goes through at this stage and what influence his teenage „I” has on an adult.

During the creative process, the creators of the play interviewed dozens of people of various ages and searched for answers to the question of how we all, and each one of us, step into and out of adolescence. In the collected interviews, recurring themes in the original dramaturgy of the play are combined with exceptional moments in the lives of the interviewed people and the actors themselves. 6 different characters, assembled from the collected stories, will meet in the space of the performance in order to once again be in their adolescence, or maybe to finally get out of it.

KŪRYBINĖ KOMANDA

Režisierius/Director – Kirilas Glušajevas
Vaidina/Performers – Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas, Rugilė Latvėnaitė, Evelina Šimelionė, Asta Zacharovaitė

Trukmė/Duration: 3 val. (su petrauka)

Amžius: N-14

Taip pat domintų

HOW TO SWIM
HOW TO SWIM

aut. Tautvydas Galkauskas

+
AVINAI_nuotr_GZaltauskaite-8907
AVINAI

rež. Justas Tertelis

+
PIRK DRAMBLI
PIRK DRAMBLĮ

rež. Eglė Kižaitė

+
AND WHO WILL REMEMBER ME AFTER ALL_
SO WHO WILL REMEMBER ME IN THE END?

rež. Barbara Lehtna

+
lt_LT