IMPROVIZACIJOS DIRBTUVĖS SU KIRILU GLUŠAJEVU

12:00 | Rugsėjo 22 d. KMKT mažoji salė

Improvizacinės dirbtuvės su režisieriumi, aktoriumi ir vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ meno vadovu Kirilu Glušajevu.

Spontaniškumas, netikėtumas, reagavimas į aplinkybes čia ir dabar.
Kas ta improvizacija? Kam ji reikalinga, o gal išvis nereikalinga, jeigu nesu aktorius? O jeigu nesu bandęs improvizuot? Šiuos ir dar daugiau klausimų atsakymus gali rast atvykęs ir pats savo kailiu išbandęs improvizacijos dirbtuves. Teorija yra viena, tačiau nepabandęs nesužinosi:)

Per dviejų valandų užsiemimą dalyviai turės progą praktiškai išbandyti improvizacinius pratimus, techniką ir žaidimus, kurie vertingi ne tik aktoriams profesionalams lipant į sceną, tačiau ir kasdienybėje.

Improvizacijos dirbtuves ves aktorius, režisierius, improvizacijos teatro(kuris šiais metais švenčia 15tąjį gimtadienį,sveikinimai!) „Kitas kampas“ meno vadovas Kirilas Glušajevas gerai žinomas iš TV projektų, filmų, tokių kaip:  „Reemigrantai”, „Ko nežino vyrai”,  „Tarp mūsų berniukų”, „Visi jos vyrai”,  „Klasės susitikimas”, „Novo Lituania”, „Poetas”  ir kt.

Taip pat jo režisuoti spektakliai:  „Motina”, „Dvasiniai reikalai” , „Aš nieko neprisimenu”,  „Tinder Dates” (VMT); „Julija” (LNDT); „Broliai ir seserys” (Alytaus dramos teatras); „Terapijos” (OKT). Verta paminėti, jog režisuotas spetktaklis „Nuostabūs dalykai“ keliauja po visą Lietuvą ir yra pelnęs ne vieną apdovanojimą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

K. Glušajevo sukurti vaidmenys teatre dirbant kartu su garsiausiais šalies teatro režisieriais: Rimu Tuminu, Anželika Cholina, Antanu Obcarsku, Oskaru Koršunovu.

Šių metų „Išeities taško“ festivalio programoje išvysime ir dar vieną K. Glušajevo režisuotą darbą, premjerą, „Gyvenimas dar prieš akis“ kartu su Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriais.

Amžius: nuo 18 iki 99 metų; Sąsaja su scenos menais – privalumas.

Trukmė: 2 valandos

Vietų skaičius ribotas.

Taip pat domintų

Dulkės
DULKĖS

rež. Justinas Vinciūnas

+
Vegetacinė būklė
VEGETACINĖ BŪKLĖ

rež. Naubertas Jasinskas

+
PIRK DRAMBLI
PIRK DRAMBLĮ

rež. Eglė Kižaitė

+
AND WHO WILL REMEMBER ME AFTER ALL_
SO WHO WILL REMEMBER ME IN THE END?

rež. Barbara Lehtna

+
lt_LT