JAU GERIAU BŪČIAU NEGIMĘS

Monospektaklis

19:00 | Rugsėjo 22 d. (trečiadienis)
Kūrinyje paliečiamos temos, kurios įkvėpė jauną kūrėją karantino metu – tai nedarbas, religija ir santykiai. Kiekvienoje scenoje kritiškai, aštriai, satyriškai analizuojamos šios temos, kartais darant išvadą, kad gal ,,jau geriau būčiau negimęs”. Tekste nuskamba asmeninės patirties bei patarimų pasidalinimai, kurie aktualūs ir universalūs kiekvienam susidūrusiam su karantino iššūkiais.
 
Kiekvieną teksto dalį palydi konkrečią temą atspindinti autorinė dainą. Monospektaklyje gausu interaktyvaus bendravimo su žiūrovais, taip juos įtraukiant į pasirodymo veiksmą. Po spektaklio žiūrovai kviečiami neskubėti išsiskirstyti ir pasidalinti savo patirtimis, susijusiomis su spektaklyje analizuotomis temomis.
 
Raimondas Klezys – prieš kelis metus vaidybos studijas baigęs jaunas kūrėjas, neapsiriboja vien dramine vaidyba. Jis šoka, vaidina miuzikluose, kuria spektaklius kūdikiams, turėdamas pedagogo magistro laipsnį dirba ir pedagoginį darbą. Įsteigęs nepriklausomą teatrą pavadinimu ,,No Shoes”, drauge su žmona, teatro režisiere, pedagoge Ieva Jackevičiūte rengia edukacinius projektus socialinę atskirtį išgyvenančioms visuomenės grupėms, kuria spektaklius kūdikiams, vaikams ir jaunimui. Kaip aktorius jaunajai auditorijai žinomas ir iš TV ekranų, sukūręs vaidmenis tokiuose serialuose, kaip ,,Kam ta meilė”,,Prakeikti” ,,Kurmis’’ ,,Gaujų karai’’ ir kt.
KŪRYBINĖ KOMANDA

Režisierius: Raimondas KLEZYS
Vaidina: Raimondas KLEZYS
Kompozitorius: Artiomas PENKEVIČIUS

Taip pat domintų

Sodra mon amour WEB
PREMJERA! SODRA, MON AMOUR

Asociacija “Teatronas” | aut. Marija Kristina Kulinič, rež. Gildas Aleksa

+
anti
ANTI

Panevėžio teatras „Menas“ | aut. ir rež. Aleksandr Špilevoj

+
uzsalimasjpg
UŽŠALIMAS

Lietuvos muzikos ir teatro akademija | aut. ir rež. Motiejus Ivanauskas

+
juodi bateliai
JUODI BATELIAI

aut. Pilgrim/Majewski | rež. Aivaras Micius

+