KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS  

Veda aktorius, dramaturgas, režisierius, įvairių kūrybinių projektų iniciatorius ir kūrybingumo ekspertas Justas Tertelis

10:00 | Rugsėjo 15 d. KMKT mažoji salė
Nuotaikingos praktinės kūrybinės dirbtuvės paaugliams ir suaugusiems su šiek tiek teorijos. 
 
Dažnai girdime: reikia būti originaliu, unikaliu, išlipti iš savo komforto zonos, į viską žvelgti kūrybiškai. Bet kaip? Ką tai iš vis reiškia „žvelgt kūrybiškai”? Ar kūrybiškais gimstama ar tampama? O jei tampama, tai kaip? Kaip turėti originalių idėjų ir iš kur jos atsiranda? Kaip stiprinti savo kūrybingumą ir taikyti kūrybinius principus savo kasdienybėje? – temos, kurios gali būti aktualios kiekvienam, nesvarbu kokį darbą jūs dirbate ir kokioje situacijoje esate. 
 
Praktines kūrybines dirbtuves ves aktorius, dramaturgas, režisierius, įvairių kūrybinių projektų iniciatorius ir kūrybingumo ekspertas Justas Tertelis. Kaip teatro kūrėjas jau beveik 20 metų profesionaliai dirbantis Keistuolių teatre, teatre „Atviras ratas”, LNDT ir kituose teatriniuose projektuose, taip pat, kaip kūrėjas bendradarbiaujantis su LRT, LNM, Kaunas2022 ir kt. Šalia autorinių-kūrybinių projektų jau beveik 10 metų dirbantis kartu su asociacija „Kūrybinės jungtys”, inicijuojantis ir įgyvendinantis programas padedančias stiprinti kūrybingumo ugdymą mūsų mokyklose ir įvairiose kultūros organizacijose Lietuvoje.   
 
Mūsų susitikime susipažinsime su esminiais kūrybinio mąstymo įpročiais, ne tik teoriškai, bet ir praktiškai,  įvairių smagių teatrinių, kūrybinių užduočių pagalba, tyrinėsime tai, kas svarbu kūrybingumui, suvoksime kaip jį būtų galima lavinti savyje. 
 
Laukiame 16-99 m. amžiaus dalyvių
Trukmė: 1 val. 50 min.
 
Renginys nemokamas, būtina registracija. Vietų skaičius ribotas.

Taip pat domintų

Dulkės
DULKĖS

rež. Justinas Vinciūnas

+
Vegetacinė būklė
VEGETACINĖ BŪKLĖ

rež. Naubertas Jasinskas

+
PIRK DRAMBLI
PIRK DRAMBLĮ

rež. Eglė Kižaitė

+
AND WHO WILL REMEMBER ME AFTER ALL_
SO WHO WILL REMEMBER ME IN THE END?

rež. Barbara Lehtna

+